درباره ما

معرفی کوتاه شرکت:

به دلیل دگرگون شدن نحوه خرید و پیشرفت ارتباطت جامعه به سمت خرید اینترنتی می رود و به همین خاطر ایده اولیه بیلیمبو شکل گرفت،بیلیمبو فروشگاهی اینترنتی است که با هدف جلب رضایت 100 درصدی مشتریان.

خلق بیشترین مزیت های یک فروشگاه اینترنتی برای مشتریان خریدی لذت بخش و آسوده خاطر را به ارمغان بیاورد،تیم ما موفقیت رو در اعتماد و رضایت کامل شما می باشد و ما با اطمینان می گوییم که برای انتخاب مشتری و هزینه ای که برای خرید می کنید ارزش بسیار زیادی قائلیم برای اثبات این ادعا ما ؛72 ساعت مهلت تست محصول را قرار دادیم و همچنین 10 روز ضمانت بازگشت کالا را فراهم نمودیم.

خدمات بیلیمبو:

عرضه محصولات با کمترین حاشیه سود،عرضه محصولات با برند های معتبر با گارانتی اصلی،امکان مقایسه محصولات که به شما در تصمیم گیری کمک شایانی میکند.روش های متعدد ارسال و امکان ارسال سریع و رایگان حتی برای کالاهای حجیم،ساخت وب سایتی کاربر پسند و کامل با امکانات فروشگاهی بسیار حرفه ای در عین حال با رابط کاربری آسان ،متصل به درگاه های پرداخت بانکی،تیم پیگیری سفارشات و دیگر امکانات کاربردی که در آینده اضافه خواهند شد همه و همه برای شماست.

در حال حاضر بیلیمبو در زمینه های فروش ،تامین کالا،خدمات پس از فروش،IT و ارسال مرسوله دارای تیم های متخصص و آموزش دیده است و در تمامی ساعات روز و در 7 روز هفته پاسخگوی شما هستند.

امید است در چرخه اعتمادسازی شما به خرید اینترنتی ،موثر باشیم!

با تشکر .

مدیریت بیلیمبو ⇐

انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید!

50002831664-10001005006000